Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Mennyi ra az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Mennyi ra az esely?

Figyelt kérdés
Lefekudtem a baratommal, de elszakadt a gumi. Nem ment el, es nekem nyar ota nem jott meg egyszer sem. Nyaron jott meg ketszer. 15/l
2015. márc. 1. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezzel már rég orvoshoz kellett volna menned. Nem a terhesség, hanem a ciklusod miatt.

Hány éve menstruálsz, hogy még ennyire nincs beállva?

2015. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó sok eszed van, gratulálok kicsi lány! Ha elszakadt a gumi, utána ajánlatos eseményutánit bevenni, még akkor is, ha nem ment el, mert az előváladék is tartalmazhat élő spermákat, amiktől terhes lehetsz!

Én is azt tanácsolom, hogy azonnal fordul orvoshoz, mert az NEM NORMÁLIS, hogy nyár óta nem jött meg!

Meg csinálj egy terhességi tesztet!

2015. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyaron jott meg elosszor es akkor is csak ketszer. Beszeltem rola anyuval, o azt mondta, hogy normalis ha utana nem jon meg, de elmehetunk orvoshoz, de en nem szerettem volna. A dolog utan mikor elmentem a rendelobe nem volt nogyogyas es csak aprilis-ra tudnak a masodik hetre idopontot adni.
2015. márc. 1. 13:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Es esemeny utanit csak orvos irhat fel.
2015. márc. 1. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászati ügyeletnek is kéne léteznie a kórházadban, ahol ezt felírják!

Szóval anyukáddal szépen menjetek a kórházba és vegyétek meg!

Egyébként anyukád tud róla, hogy kiszakadt a gumi és nem vettél be 72 órás tabit?

Csodálkozom, hogy még nem rohant veled a kórházba!

2015. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit ba.szogatjátok? Nem tehet róla hogy kiszakadt. Olyan jóindulatú emberek vannak.. De szólj anyukádnak és Menjetek kórházba esemény utáni tabiért. Csak a biztonság kedvéért
2015. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem leszel terhes,ha nyár óta nem jött meg,peteérésed sincs!
2015. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma, az aktusra ra 3-4 napra, barnas kremes folyasom van? Ez normalis? Vagy mi tortent?
2015. márc. 1. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
15 évesen más nagyba szexelsz, de nem vagy tisztában semmivel!Mi nem tudunk neked segíteni,max kuruzsolni,meg hülyeségeket írni!De ha ezt akarod látni, akkor ne törödj semmivel,majd elmúlik!
2015. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!