Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt 3. levélből egy szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikol2323 kérdése:

Kimaradt 3. levélből egy szem gyógyszer?

Figyelt kérdés
Múlthéten csütörtökön egy szem jangee gyógyszert elfelejtettem bevenni (3. héti gyógyszer adagnál jártam), pénteken este jutott eszembe mikor ránéztem a levélkére hogy hoppá a csütörtök kimaradt, bevettem a csütörtökit pénteken majd szombaton reggel a péntekit és szombaton éjjel a szombatit. Okozhat ez nekem valamilyen kellemetlenséget? Gondolok itt nem várt terhességre és egyéb menstruációs gondokra?
2015. márc. 2. 13:53
 1/3 anonim válasza:

Először is a kérdés rossz kategóriában van!

Másodszor h a ilyen előfordul akkor követni kell a betegtájékoztatóban leírtakat!

Az 1. és a 3. héten kihagyni gyógyszert veszélyesebb mint a 2. héten

Ha 12 óra elteltével beveszed akkor nem lesz gond. Úgy tűnik több telt el 12 óránál, egyébként ezekből már bevehetsz egyszerre kettőt is (tehát bevehetted volna együtt a péntekit meg a csütörtökit)

Úgy tudom ilyenkor (a 3. héten) vagy abbahagyod a gyógyszert és vársz 7 napot beleértve azt a napot amikor elfelejteted (na ezt már nem tudod csinálni)

vagy szeded szünet nélkül tovább a következő csomagot.

Kérlek olvasd el a tájékoztatót! Ha előre elolvastad volna tudtad volna hogy mit kell tenned, vagy legalább gyorsan megtudtad volna újra nézni.

Ja és ha szünet nélkül beszeded a kövi csomagot akkor pecsételő vagy áttöréses vérzés jelentkezhet a 2. levél szedése alatt, de sztem ez is le van írva!

2015. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ja nem én néztem félre jó kategóriában volt :P

Bocsi

2015. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2015. márc. 3. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!