Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már öt napja késik a menstruác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már öt napja késik a menstruációm, fájnak a melleim, szúr az alhasam, fehér folyásom van. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal óvszer nélkül csináltuk, de nem élvezett el. Két hónapja vesztettem el a szüzességem, azután késett egy hetet. És C vitamint szedek. Tesztet még nem csináltam. Terhes lennék?
2015. márc. 2. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Fehérfolyásod egész hónapban van :D

A c-vitaminnak ehhez semmi köze. Az általad felsorolt dolgok a menstruáció előjelei.

2015. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu de maskor inkabb vedekezzetek.
2015. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Van olyan hogy terhességi teszt... nem tudom hallottál e már róla... :D
2015. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mikor szexeltél utoljára? ha olyan 2-3hete,akkor igen terhes lehetsz :)))
2015. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legutoljára 4-5 napja. Akkor kellett volna, hogy megjöjjön, de még mindig nem volt semmi.
2015. márc. 2. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor sajnos olyan 10-12nap múlva tudsz tesztelni!addig nem mutatja ki a teszt...
2015. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na estére csak megjött. :) Köszönöm a válaszolóknak.
2015. márc. 3. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!