Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen BIZTOS védekezési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen BIZTOS védekezési módszerek vannak?

Figyelt kérdés

15 vagyok,egy hónap múlva töltöm a 16-ot. Már több mint egy éve (14 hónapja) van egy barátom,és szeretnék vele lefeküdni. Volt már párszor petting..anyukámmal még ugye kisebb koromban a felvilágosítás kapcsán beszéltünk erről és azt mondta,szeretné ha 16 éves koromig várnék. Ez rendben is van de szeretnék minél alaposabban tájékozódni..ennyi idősen a lány hogy tud a legjobban védekezni?

(Természetesen a barátomnak alap dolog a gumi!)

Kérlek normálisan válaszoljatok.:) köszönöm !!



2015. márc. 6. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináljátok farkaspózban!
2015. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne vetkőzzetek le, annál biztosabb nincsen. Amúgy ha gumit húz, akkor már csak két dologra kell figyelned:

1. húzza ki, mielőtt még elélvezne és élvezzen a hasadra/akárhova máshova, mint beléd

2. nincs olyan, hogy "csak egy picit a végét gumi nélkül!"

2015. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gumi elég védekezés. Nem olyan könnyű ám teherbe esni mint ahogyan azt itt mondják.
2015. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván az a legbiztosabb, ha nem dugsz. De általában egy gumi is elég, ha normálisan van használva. :)
2015. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szüzességi fogadalom.
2015. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bármit tesztek, sosem fogjátok elérni a 100%os védelmet.
2015. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Már az elő nedvben is vannak spermiumok, sőt a törölkőzön is ha utána fürdötök.

no sex :)

2015. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi pharmatex hüvelytablettát és gumit használunk :-) eddig teljesen bevált, bár szerencsére a gumi sem szakadt ki soha. Igaz, még nemrég vesztettem el a szüzességem, tehát nem volt még sok együttlétünk, de eddig nem volt gond. Szerintem ez egy elég jó védekezési forma, mivel ha kiszakad a gumi, még mindig ott van a pharmatex, ami allítólag öli a spermiumokat, bár még így sem hagynám, hogy a barátom belém élvezzen. Persze ennél a tabletánál meg kell várni a 10 percet, amíg elolvad. Még azt ajánlanám, hogy a gumit kicsit fújjátok fel miután lekerül, hogy biztosak legyetek benne, hogy nem szakadt ki. A gumi felhelyezése előtt mossatok kezet, ha volt előjáték, nehogy a gumira is kerüljön előváladék vagy más. Egyébként a pharmatex először csíphet. Legalábbis nekem nagyon csípett kb. 3 alkalommal, majdnem sírtam :-\ de ez mára már szerencsére elmúlt. Viszont van más ilyen spermicides tableta is, patentex talán. Nem biztos. Állítólag az annyira nem csíp, viszont arról többet mondani nem tudok. És még annyi, hogyha teljes biztonságot szeretnél, menstruáció előtt legyetek együtt, mert akkor szinte 100%, hogy nem esel teherbe, és idegeskedni se kell, hogy nem történt- e baj, bár azt a gumi felfújásával megtudjátok. Remélem tudtam segíteni :-)
2015. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!