Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaringtől barna folyás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaringtől barna folyás?

Figyelt kérdés
Első használatkor, ugye mensi első napján felraktam. Nos a mensi elmúlt, ám egy hete elég erős bana folyás megmaradt, már egy hete... Vissza menjek dokihoz? Vagy majd hozzá szokik a szervezetem?

2015. márc. 7. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
hozzá szokik majd
2015. márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyébként az első hüvelygyűrűt tudtommal a nőgyógyász rakja fel!
2015. márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A hüvelygyűrűt nem a nőgyógyász rakja fel. Mindenki saját magának, ehhez nem kell műtét, se komoly eszközök, olyan mint egy tampon. Mi lenne ha épp a nőgyógyász rendelése (ha magánorvos) nem esik bele ez első öt napba amikor fel lehet helyezni? Nem kezdené el a páciens a hüvelygyűrű használatát?! Jó persze ingyenes van a kórházakban, sztk-ban, de én személy szerint magánorvoshoz ragaszkodom, mind inkább ahhoz aki a lakóhelyemen az sztk-ban rendel, mert úgy bánik mindenkivel, mint a kutyával, az eszközöket is úgy használja az embereken, hogy elég megalázó. Szóval az első hüvelygyűrűt is mindenki saját magának teszi fel, segítségül pedig ott van a tájékoztatója, amiben véleményem szerint szépen le van írva minden, mindenről lehet benne olvasni, felhelyezéshez még képeket is mellékelnek. Egyébként előfordulhat barna folyás, de semmi baj nincs vele, hiszen ez még csak az első gyűrű, a szervezetnek szokni kell, hiszen azért csak megbolygatja a hormonháztartást. Ha nem múlik el vagy más mellékhatása is kijön és már hosszú ideig tart akkor érdemes visszamenni. :) Személy szerint nekem miután az elsőt felraktam a harmadik naptól kezdve fájt nagyon egy hétig a fejem és onnanstól kezdve még három hétig folyamatosan alhasi görcseim voltak, fájt a derekam, úgy éreztem majd szét szakadok, dokihoz visszamentem, megnyugtatott, hogy nincs semmi baj, még szokja a szervezetem, majd a második gyűrűnél, ha észlelem menjek vissza. :)
2015. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!