Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlot szedek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlot szedek ha a lentebb irtak vannak lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok engem annyira megijeszt a hiperokos baratnom, hogy az borzaszto most kezdtem el szedni a volina fogamzasgatlot ez az elso honapom ket het utan megszakitasosan egyutt voltunk a baratommal nem ment el bennem altalaban 6-7 ora kozott szoktam bevenni de elofordult hogy csak 8kor jutott eszembe most az a masfel ketora keses okozhat bajt?


Illetve fogamzasgatlo mellett fajdalomcsillapitot pl algoflexet szabad bevenni vagy mar akkor nem hatasos? Koszonom a segito valaszokat elore is!:)


20/l



2015. márc. 8. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

12 órás késés is belefér.

Antibiotikum csökkenti a hatását, más nem.

2015. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2015. márc. 8. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:

óvakodj a barátnődtől :)


szóval a másfél óra ide vagy oda nem számít, 12 órán belül kell bevenni - célszerű a lehető legpontosabban, de az élet bizony sokszor hozza úgy, hogy 1-2 óra csúszás történik, ez még nem jelent gondot


csak az antibiotikumokkal kell vigyázni

én is szoktam fájdalomcsillapítót bevenni, sőt megfázásos időszakban ilyen forró italokat, de nincs baj ezekkel


ha megfelelően szeded, nincs baj

ha a menzesz első napján kezdted el szedni, akkor már simán védve vagy - a megszakítás pedig még hozzátesz

2015. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem lehetsz terhes


algoflex-et lehet bevenni bármikor,csak antibiotikumot nem!

2015. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!