Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belém élvezhet a párom, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém élvezhet a párom, ha fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés
Igen, furcsa a kérdés, mivel a fogamzásgátlók nyilván azért vannak, hogy meggátolják a teherbeesést, de nem egy ismerősömtől hallottam, hogy fogamzásgátló mellett is megszakítják az aktust. Ez akkor egy tévhit? Köszi előre! :)

2015. márc. 10. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
aha, ez az egyik lényege :)
2015. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki döntse el maga, hogy megbízik e a fogamzásgátlójában vagy sem. Sajna valóban nem 100%-os megoldás a tabletta. Ám eléggé megbízható és emellett kényelmes megoldás. A párommal 2 éve használjuk és soha nem szakítottuk meg az aktust. Eddig tökéletesen működik.
2015. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én már 4éve szedem.És még nem lettem terhes. :D szoval szerintem egész nyugodtan. 99% véd :)
2015. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
9%

Jajj drága kislányom... tudod még a mi időnkben nem volt ez a puccos fogamzásgátlás dolog... mi úgy oldottuk meg, hogy egy burgonyát helyeztünk az asszonyka vaginájába, jó volt az, nem volt gyerek, csak egy idő után elkezdett kihajtani. később rájöttünk hogy ha minden 4. alkalom után cseréljük, és amit kiszedünk megsütjük, ízletes vacsorával szolgálhatunk vele a család részére. Margitka megunta ezt idővel és változatosságra vágyott... azt mondta a mendemondák szerint a karalábé sokkal jobb, oszt ki is próbáltuk, így fogant meg Béla fiam. Ha rám hallgatsz nem leszel Margitka, és a burgonyát választod! Az a legjobb...

üdvözlettel: Ede bácsi

2015. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. - k válasz ez haláli ;)
2015. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha átmész az utcán, akkor is kb. ilyen eséllyel kerget meg egy autó.

Eszerint te az utcán se mész át?

2015. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!