Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hónapja kezdtem lyndinette20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja kezdtem lyndinette20 tablettát szedni.2napja vettem be az utolsót, és vasárnap kellett volna megjönnie, de az eltelt másfél napban kb 5 cseppet sikerült produkálnom. Ez mit jelent, nem stimmel vmi, v várjak türelemmel?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Várj nyugodtan!
2008. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
hát ha az első egy hétbe védekeztetek gumival akkor nem!!és azért vérzel csak egy kicsit mert fogamzásgátlót szedsz,velem is így volt,amég nem szedtem addig nagyon véreztem de miota szedem azota épphogy!!
2008. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
attól nem félek, hogy terhes vagyok, védekeztünk máshogy is, csak arra gondoltam, hogy a tabletta vmi káros mellékhatása megjelenhet, v h ilyen kevés vérzés nem okoz-e gondot később ha babát szeretnék
2008. aug. 26. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!