Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg szükség van kontroll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szükség van kontroll vizsgálatra vagy csak pénz éhes a doktornő?

Figyelt kérdés
2 napja veszitettem el a szüzességemet védekezés nélkül az nap éjjel 4 aktus volt. nem védekeztünk egyiknél sem de nem élvezett belém. Ma elmentem nőgyogyászhoz de csak fogamzás gátlóért neki el mondtam ezt és végül irt ki eseményutáni tablettát meg tabit is . a vizsgálat volt (ultrahang is) 12 000 ft. + 12 000 a gyogyszerek. nem tudom sok e vagy átlagos az ár amit elért a dr nő de hirtelen mást nem találtam. viszont emlitette hogy két hét múlva szükséges egy vizsgálat ami alapján eldől hogy hatásos volt e a gyogyszer ha megtermékenyitett a fiú. ténleg szükséges vagy csak pénz huzás? 19 L
2015. márc. 18. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szükséges.
2015. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem mennék vissza, hanem csinálnék egy terhességi tesztet. Vagy két nap eltéréssel kettőt. Ha legalább az egyik pozitív, akkor mennék csak dokihoz.
2015. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerinted, jó lenne ki tudja mikor rájönni, hogy mégis terhes maradtál, vagy jobb a két hét múlva?
2015. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából terhességi testet is csinálhatnál, csak a sztorid alapján olyan sötét vagy, hogy nem biztod, hogy elboldogulnál vele...
2015. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tesztet*
2015. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy vérvizsgálatot kér mielőtt felírja a fogamzásgátlót neked. Legalábbis a precízebb orvosok ezt csinálják, mivel ha volt a családodban trombózis, magas vérnyomás, esetleg szívroham,akkor te is lehetsz rá hajlamos és akkor aszerint ír fel a doki Neked gyógyszert.

Engem is kifaggatott mindenről a dokim, elmondtam neki mik voltak a családban, és ezek után kaptam a Lindynette nevű gyógyszert.

sózval sztem menj vissza, nem játék. Meg persze ott a van a terhesség is a levegőben Neked pluszban.

2015. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: a kérdező dokija rögtön felírta neki a tabit, persze szokás szerint nyilván vérvizsgálat nélkül. Azért hívatja vissza, hogy kiderítse, nem lett-e terhes.

Én nem fizetnék 12 ezret az uh-ért, ha csinálhatok egy 500 Ft-os tesztet is. Főleg ilyen dokinak.

2015. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!