Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » LEhet valami probléma? Menyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LEhet valami probléma? Menyire normális?

Figyelt kérdés

febr. 22-én eseményutánit vettem be mert elszakadt a gumi. pont rá 1hétre ahogy kellett meg is jött és akkor kezdtem a legelső fogamzásgátlómat.

szedtem végig rendesen egyidőben nem maradt ki egy tabi sem.

Megjött rögtön a 7napos szünet első napján de éppen hogy csak megvan és épp hogy csak vérzik. Ez nagy gond vagy normális hogy nincs meg teljesen vagy esetleg fennáll a terhesség? A barátommal az első 2héten védekeztünk gumival is utána nem mindig de egyszer sem élvezett el bennem. Van okom a félelemre? Előre is köszönöm és rendes, normális válaszokat várok.


+ mennyire biztonságos ha a párom elélvez bennem a tabletta mellett ha rendszeresen és jól szedem?



2015. márc. 23. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

terhes lehetsz, egy teszt már rég kimutatná(reggeli első vizeletből kell elvégezni),clear blue-t illetve a discolor nevű tesztet ajánlom :)



100nőnél 0,1-0,5 a pearl index,vagyis 100ból 1 illetve 5 nő esik teherbe tabi mellett :)


mondhatjuk, hogy 95-99% az esélyedd a biztonságra

2015. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!