Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a különbség ezen óvszerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség ezen óvszerek között?

Figyelt kérdés

Mind a 4 durex

-Feel thin

-Feel ultra thin

-Real feel

-Love

Mert mindegyikrol azt irja, hogy extra vekony es ezert jobb erzes, de megis mi a kulonbseg koztuk? Melyiket ajanljatok?

Koszonom!


2015. márc. 23. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs különbség. Egyformák
2015. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte az osszes gumi egyforma. Csak a márkát kell megfizetni
2015. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi, a nevükön kívül. Esetleg szín, íz, illatbeli eltérés van. A többi csak marketing fogás. Lótrágya.


Azt válaszd, ami ráfér a farkadra. És tudod, az alapszabály: óvszert ne tegyél pénztárcába, zsebbe, hűtőbe, táskába, mikróba, ne hagyd a napon, nézd meg a lejárati idejét és ne szájjal szabd fel a csomagolást.

2015. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Megveszed, kipróbálod és MEGTUDOD! A ráknak kell megkérdezni ilyet?!

De legalább addig jutnál el, hogy elolvasod, mi van a dobozukra írva!!!!!

2015. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Utolsónak: tudod nem akarok pénzt kidobni, ezért gondoltam, hogy először megkérdezem. És miért ne olvastam volna el, ami rá van írva??? Oda is írtam, hogy ugyanaz volt ráírva mindegyikre. Hülye vagy, ha nem bírod értelmezni, amit írnak az emberek.

2015. márc. 23. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!