Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt valaki, aki nőgyógyász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki nőgyógyász? Segítségre van szükségem

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok már esve, a területi SZTK-mba csak májusra (!!!!) kaptam időpontot, a többiben nem fogadnak, hiába próbálkozom, magánorvosra pedig nincsen pénzem.... van itt valaki, aki nőgyógyász, és hajlandó beszélni velem? Konzultációra lenne szükségem fogamzásgátlóval kapcsolatban, sürgősen (!!), nem vizsgálatra. Köszönöm előre is!!
2015. márc. 26. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért kiírhattad volna a kérdésed ide is. 26/Nemnőgyógyász
2015. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mr. Dave megoldja neked ;)

Fordulj hozzá bátran!

2015. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bemész a nőgyógyászatra időpont nélkül és kivárod a sort :) reggel 7re menj oda,aztán csak sorra kerülsz a kórházban :)
2015. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de hova? írtam, hogy a területi sztkba nem mehetek időpont nélkül, máshova meg egyáltalán nem engednek be... hova mehetek csak úgy be?
2015. márc. 26. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nőgyógyász, csak nőgyógyásznak készülő hatodéves orvostanhallgató. Ha tényleg fontos, írj privátot.
2015. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En sem vagyok orvos, de szedtem gyogyszert, igy tudok segiteni. Ha gondolod, irj. 20l
2015. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!