Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az alábbi gondom merült fel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi gondom merült fel, nőgyógyásszal fogok beszélni de kíváncsi vagyok, mit gondoltok. Lehet-e az alábbiakkból probléma? Véd-e a gyógyszer ilyen esetben? NORMÁLIS válszokat adjatok, légyszi. A többi nem segít.

Figyelt kérdés
Rendszertelen menzesz miatt szedtem fogamzásgátlót 1 hónapig ezelőtt 2 évvel, megmaradt 2 havi adag. Szépen beállt minden, mostanra viszont megint szétesett. A doki azt mondta, hogy szedjem be megint nyugodtan ha megint rendszertelen lenne, nem kell megvárnom a menzeszt mert van amikor 3 hónapig nem volt... (Pedig minden tökéletes a vérvétel alapján). Na most szedtem megint 1 havit, a 3. héten megjött a menzesz és a 4. (kihagyásos) hét péntekéig volt jelen, utána még 2 napig enyhe pecsételő vérzés maradt, de az már kb semmi se volt. Én hétfőn elkezdtem szedni az újabb adagot. Viszont azt írta a tájékoztató, hogy ha menzesz vége után 2-5 nappal kezdem el szedni, akkor kiegészítő védekezés szükséges. Igaz ez? Csak mert együtt voltunk barátommal a vérzés vége után 5 nappal és a gumi félig lecsúszott... Nem láttuk, hogy kifolyt volna belőle az ondó mert merev volt amikor kihúzta de azért ott suttog a kisördög a fülemben...

2015. márc. 29. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
védve vagy,hiszen már a 2.levélnél jársz.
2015. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam! :)
2015. márc. 29. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!