Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most voltam együtt a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiscica21 kérdése:

Most voltam együtt a párommal a hétvégén. Nem védekeztünk es mostanaban kell megjonnie. Vajon terhes lehetek? Eselyesebb ket hettel a menstruacio elott amikor a petesejt megtermekenyul. Vajon most akk hetvegen mar csinalhatok tesztet?

Figyelt kérdés
heten kene megjonnie

2015. márc. 30. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, igen, és igen a három válasz! :)
2015. márc. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beléd élvezett a srác?


Vissza tudja tartani a magömlését? Rajta áll az irányítás, a te tested elméletileg fogékony.

2015. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kb pentekig vagy vasarnapug varjak a tesztel?
2015. márc. 30. 10:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Patika -> megkérdez 'mikortól lehet használni a teszteeeet? (vagy interneten olvass utána).


Szerintem a teszt az 1. hónap után működik. Vagy mi, tehát akkortájt amikor meg kellene jönnie de nem jön meg. Vagy valami ilyesmi, szóval idő kell míg hormonális változások mérhető szinten beindulnak.

2015. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az aktus után legalább két hétnek el kell telnie ahhoz, hogy a teszt megbízható eredményt adjon. Szóval ezzel még várnod kell.
2015. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Nekem mikor nem jött meg, másnap csináltam egy tesztet. Nekem már akkor kimutatta hogy pozitív.
2015. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj elolvastam ti most voltatok együtt, akkor még várjál vele egy kicsit:)
2015. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a beágyazódás kb 10 nap,szóval még nemvag terhes,azonban pár nap múlv amár lehetsz :)
2015. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a teszt majd kb jövő hétvégén mutatná ki!
2015. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
es ha kozben megjon a havim akk mar nem lehetek terhes?
2015. márc. 31. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!