Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? 3. hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? 3. hete szedem a Dienille fog. Gátlót és tegnap kétszer elment bennem a barátom

Figyelt kérdés
félek mert volt már egy abortuszom, tegnap először voltunk úgy együtt, hogy nem védekeztünk pluszba
2015. ápr. 1. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz:)
2015. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
na ne :/
2015. ápr. 1. 12:40
 3/16 anonim ***** válasza:

Valaki linkelne ide egy óriási doublefacepalm képet?

Volt már abortuszod és még mindig vagy akkora idióta, hogy nem vagytok képesek a fogamzásgátló mellé csak megszakítással pluszban "védekezni"? Ennyi eszed sincs? Remélem nem lesz gyereked, kutya élete lenne.

2015. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
a fogamzásgátlót tudtommal azért IS ìrják fel, hogy plusz védekezés nélkül is lehetünk úgy együtt, hogy elmehet bennem
2015. ápr. 1. 12:43
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha már volt abortuszod, akkor tanulhattál volna belőle.
2015. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen, normális szedés mellett. Ha minden nap ugyanabban az órában veszed be, ha nincs hasmenésed, nem hánytál és nincsen semmilyen felszívódási betegséged. (pl ha jól tudom Crohn-betegek ezért nem tudják szedni, de lehet ők más miatt nem szedhetik)


Egyébként a tájékoztatót minek rakták a dobozba szerinted? Gyújtósnak? Olvasd már el és próbáld értelmezni. Meg ha félsz az újabb abortusztól miért nem kérdezed meg az orvost, mikor felírja neked ha már értelmező olvasás nem megy? De csak hogy segítsek, a legtöbb tabletta tájékoztatóján az szerepel, hogy első szemtől véd, ha a menstruáció első napján kezdted szedni, ha a menstruáció 2-5. napján akkor 1 hét után. De a legbiztosabb módszer ha a második levéltől élvez beléd a párod, de ezen már túl vagytok, szóval reménykedj, hogy első szemtől védett és remélem pontosan szeded, ha nem akkor rettegj.

2015. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
elméletileg ha a menstruáció első napjától szeded, akkor már védelmet nyújt. de tényleg ezért van a tájékoztatója.. :)
2015. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

abortusz után 3hétre ìrta fel az orvosom, egyrészt mert véreztem, azóta percre pontosan szedem

a tájékoztatóban a vérrögökkel vannak elfoglalva, plusz annyit ìr, hogy az elsőtől már védve vagyok..

utána néztem, azt ìrják mindenhol, hogy a legóvatosabb orvos a 2 hétig plusz védekezést ajánlja, mi ezért bátorkodtunk a 3.hétben már védekezés nélkül együtt lenni

és csak annyit szeretnék tudni, hogy fog.gátló mellett is kell pl: megszakìtással, esetleg óvszerrel védekezni ?

amúgy meg nem kell flegmázni, ha a mellékelt tájékoztatóban nem arról szólna a 2oldal, h ilyen meg olyan vérrögök, hanem magáról a védekezésről ìrna, biztos nem kérdeznék mivel nincs olvasási és felfogási problémám

2015. ápr. 1. 13:13
 9/16 anonim ***** válasza:

én nem használok kiegészítő védekezést, vagy megszakítást mellette, pont azért kezdtem el szedni, hogy belémélvezhessen a párom :) mivel nincs 100%-os védekezés, kockázat mindig lesz, de elég kicsi.

20L

2015. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnyugodtam :)
2015. ápr. 1. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!