Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem ajánlott nekem a tabletta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ajánlott nekem a tabletta, de a barátom a gumit nem tudja rendesen használni. Megoldás?

Figyelt kérdés

A barátomnak mindig van valami baja vele: egyszer túl nagy, egyszer túl kicsi rá, már többször elszakadt a jó minőségű is és nem hiszem hogy gyári hibás lenne az összes. Valamikor meg lekókad szegény benne még a dolog előtt, pedig próbáltunk sok mindent hogy ne történjen ilyen, de mégis. Nem mondtam neki, igyekszem türelmes lenni vele, de már kicsit kezdem unni ezt. Tabit meg nem akarok, mert a család tele van trombózissal, habár dokitól ezt még nem kérdeztem.

Mi lenne a megoldás? (bocs lehet kicsit bunkón hangzik, de már a szakításon is gondkoztam, mert nem tudom mi baja lehet. A szexuális életünk e körül forog, ezt így senki nem élvezi)



2015. ápr. 3. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen korban vagytok,hogy ezzel a problémával szenvedtek?
2015. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt nincs megoldás.. a barátodnak kellene megtanulnia, hogyan kell óvszerben szexelni...
2015. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy gyakorolja egyedül is a gumihasználatot. Nem olyan baromi bonyolult az...

Vagy spermicid és megszakítás kombináció. Vagy rendelj pesszáriumot és hazsnáld spermiciddel.

2015. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!