Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek teherbe eshet ettől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek teherbe eshet ettől?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel még fiatalnak érezzük magunkat a tényleges szexhez, ezért mindig csak pettingelünk. Sokszor azonban nagyon a határokat feszegettük az utóbbi alkalmakkor. Azt csináltuk az izgalom fokozása végett, hogy a péniszem odahelyezte a hüvelynyíláshoz és kb. olyan makkig betoltam neki. Az előváladéktól félünk. Pontosan az mikor jön ki és mekkora esély van rá, hogy esetleg teherbe essen? Nem élveztem el a dolog alatt de utána megujjaztam. Mindig minden előtt és után gondosan kezet mostunk. Elég csekély esélyt látok arra, bármi is történjen emiatt, de a biztonság kedvéért megkérdezem! Normális válaszokat kérnék! Köszönöm!

16/F



2015. ápr. 3. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Orgazmus utan vizeles, ez kiuriti a hugycsovedbol a spermiumokat. Ez utan elovaladek nem tartalmazhat eletkepes spermiumot.
2015. ápr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsa az offért.

16 évesen mi nem bírtuk így visszafogni magunkat.

Tiszteltem nektek!

2015. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ettol meg nem, de a biztonsag kedveert vegyetek egy doboz gumit h legyen h ha mar szexelni akartok, mi is igy csinaltuk
2015. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a hüvely bejáratánál volt csak a makkod,tehát nem igen úsznának fel onnan a méhébe :) ahhoz rendesen kell betolni és bele is élvezni.
2015. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!