Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy ágyban aludtam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ágyban aludtam egy lány ismerősömmel, (mint barát, semmilyen intim dolog nem történt köztünk) és éjjel mikor felébredtem, észrevettem, hogy volt egy éjszakai magömlésem, lehet-e bármilyen okom félni attól, hogy az ismerősöm terhes lett?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 01:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly?
2015. ápr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
93%
Nincs,de ez fájt.
2015. ápr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Auuuu...
2015. ápr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Külön szobában kellett volna aludnotok.

Minimum 4-es ikrekre számíts.

2015. ápr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es jól mondja!Kezdhetsz gyűjteni a gyerektartásra, mivel a törvény kimondja:

1#Abban az esetben ha egy hímnemű és egy nőnemű ember egymás mellett alszik egy ágyban és a hímneműnek éjszaka magömlése van, akkor automatikusan, jogilag és biológiailag is ő tekinthető a mellette fekvő lány később születendő gyermekei apjának.A leendő apát ez esetben kötelesség terheli a gyermektartás későbbi fizetéséért, amennyiben az egymás mellett alvó pár később nem házasodik össze.

2015. ápr. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
KAMUUU
2015. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok kitakaró...
2017. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindegy ha külön szobában alszanak is meg van az esély a teherbe esésre.. Csak nyilván nem ikrekkkel
2018. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sjjrfk1 válasza:
Érdekelne az élet korod xd
2019. okt. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!