Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma szeretkeztem a baratnommel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szeretkeztem a baratnommel es kiverte nekem es utana vagy 10npercig csogoloztunk aztan megtoroltem magam es aztan a zuhanyrozsaval megis mostam utana felhuztam a gumit de kiszakadt wgybol kivettem de kicsit parazok lehet gond?

Figyelt kérdés
Ez volt az elso a.gumit ugy huztam fel ahogy kell
2015. ápr. 7. 16:18
 1/8 Interferencia ***** válasza:
Ezt borzasztó olvasni, fuss neki még egyszer. Ha nem, akkor bizony terhes vagy!
2015. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehat a baratnom kiverte nekem utana meg vagy 10.percig csokoloztunk aztan elmentem.megtoroltem a farkam.es megis mostam a zuhanyzoban kicsit majd felhuztam a gumit es elkezdtunk szeretkezni de kiszakadt egybol kivettem de kicsi parazok.
2015. ápr. 7. 16:31
 3/8 Interferencia ***** válasza:
100%
Alakul, de tudsz te ennél jobbat!
2015. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nikike123 válasza:
Hát, balfa**ság határtalan, imádkozz, ha lesz gyerek, szívtad :'D
2015. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver, oszinte leszek, gond az lehet, mert azért ez nem tuti eset már, de nem lenne szabad, h baj legyen, nem valoszinu. Ha egybol eszrevetted, h kilyukadt és kihuztad, és már kiurulve is ki voltál. Egy honapig izgulni fogtok, de nem szabadna, hogy baj legyen, feltéve, ha nem volt sperma akkor az ovszerben.
2015. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ hat ahogy emlekszem rendesen átmostam es nem hiszem h kerult a gumiba sperma meg nem is mentem ugye el benne tehat remenykedem:)
2015. ápr. 8. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne feledd, hogy sperma nem csak akkor jon ki, amikor elélvezel. Van elováladék is, és sex kozben is jon egy kevés ki. Azzal is teherbe lehet ejteni a not.
2015. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tudok rola de arrol megosztottak a velemenyek h mikor van benne sperma es mikor nincs
2015. ápr. 16. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!