Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van manapság annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság annyira túlspirázva az egész szedek vagy nem szedek tablettát téma?

Figyelt kérdés
Ezt mindekinek magának kellene eldöntenie, ha akarja-e vállalni a mellékhatásait vagy sem. Erre ez az oldal is tele van, hogy a pasija, anyja, barátnője, szomszédja rá akarja beszélni. Miért fújják fel annyira ezt a témát?

2015. ápr. 8. 22:22
 1/1 CptTomato ***** válasza:

Ahogy én észrevettem inkább az a téma hogy úristen nem tudom mit vettem be nem tudom mért és főképp azt se tudom hogyan hat..... az ilyenek kérdezgetnek itt folyamatosan lehetek terhes dolgokat.

Talán oda kellene figyelni az orvosra.

2015. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!