Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van ennyi lány aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi lány aki nem szeretne fogamzásgátló tablettát szedni?

Figyelt kérdés

Még csak 16 vagyok, és annak ellenére hogy lassan egy éve együtt vagyok a barátommal, nálunk ilyen komoly szinten még nem aktuális a dolog... :)

Csak ilyeneken persze már gondolkodom, hogy majd ha már az lesz, mit és hogyan. A legbiztonságosabb szerintem ha óvszer+tabletta is van, de már többfelé is olvastam, hogy van aki nem szeretne tablettát szedni.

Miért? Vannak/lehetnek hátrányai?

Én eddig csak jót hallottam róla, de jobb lenne még most tájékozódni...

Előre is köszi a válaszokat! :)



2015. ápr. 11. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
azt hallottam h meghiznak töle...aztan kitudja :D
2015. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
sok komoly előnye van, de lehetnek mellékhatásai. vannak olyan lányok akik az utóbbit felnagyítják, mert kényelmetlennek érzik a tabletta szedését, és inkább elvárják a gumi használatot. a legbiztonságosabb az ha egyáltalán nem szexeltek :D
2015. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szóval a fogamzásgátló magában tényleg nem 100%-os védelem? Akkor sem ha rendszeresen beveszem/nem hányom ki/stb?


Nővérem szerint nincsenek mellékhatásai - nála legalábbis sosem voltak. Hízás pedig ááálllítólag a modernebb fajta tabiktól nincsen.

(Bár engem egy-két kiló nem zavarna, lemegy az elég gyorsan.)

2015. ápr. 11. 21:27
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha van tabi, felesleges az óvszer... ha meg van óvszer, nem kell a tabi.

Ha már óvszer van, ne mérgezd magad tabivao, ha meg tabival mérgezed magad, ne rontsd el a szexet gumival...

Ha meg ennyire rettegsz a terhességtől... kicsi vagy még a szexhez.

2015. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem az hogy rettegek, csak nem terveztem majd én kiírni a következő "Kiszakadt a gumi és későn vettük észre, nem akarok 16 évesen gyereket" kérdést...

Biztosak vagyunk benne hogy mindkét fogamzásgátló módszert alkalmazni fogjuk, minél kevesebb esélyt szeretnénk hagyni a terhességre...

De azért köszönöm, ment a zöld kéz.

2015. ápr. 11. 22:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert teljesen felboritja a menzeszuket! Faj nekik neha, sok a hangulat ingadozas tossz egyszeruen. Nekem mikor megprobaltam 15 napig tartott a menzeszem aztan abbahagytam ket nappal kesobb megin egy hetig. Tanuljanak meg a fiuk gumit huzni pont.
2015. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a cicim nőtt 1 kosárméretet.A menszeszemet helyrehozta.pattanásokat eltüntette.(Dienille)

Na de amikor abba hagytam 3 évig szedtem...pattanás hegyek...menszesz felborult (50-60naposak lettek)..cicim B kosárra ment össze a C-ről.

De ez egyén függő...mindenkinél más :)

2015. ápr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És még a hajhullást kihagytam a sorbòl :)
2015. ápr. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint ellenzője vagyok, hiába alacsony a hormon tartalmúak bele avatkozik a női szervezet normális működésébe. lehet h tünetileg eltűnnek a tinnikor kellemetlen jelei, de a gyógyszer azelőtt bele avatkozik a szervezeted működésébe mielőtt kialakulna a normális ciklusod és mikor abba hagyod jönnek a gondok. és utána az orvos megint írkákja fel neked a gyógyszereket.sokszor meg sem vizsgálnak csak eléd tesznek egy árlistát a gyógyszerekről és válasz. utána meg 20-on 30 évesen fogod a fejed h ez meg ez a bajod, nem sikerül a baba... stb. gumival másabb érzés csinálni, de nem avatkozik bele a szervezeted működésébe és igen nem a legkényelmesebb de az orvosok még tabletta mellett is javasolják mert csak ez véd a nemibetegségektől. lehet megbízni a pasikba de valljuk be nem a hűség minta képei főleg meg a kíváncsi skalpot gyűjtő fiatalok. egyik pasi sem lenne hajlandó bogyót szedni amúgy és te nem is lehetnél benne biztos h beszedi rendesen. még mindig a gumi a legjobb választás a nők szemszögéből a pasiknak és az orvosoknak a bogyó. a te döntésed mérgezed e szervezeted a mesterséges kitudja mit tartalmazó gyógyszerekkel. mert valljuk be fogalmunk nincs mi van benne. másik már a csapvízben is van fogamzásgátló tabletta összetevői. azért ellenzik sokan mert mesterséges, későbbiekben nem tudhatod neked mit fog okozni és senki sem meri majd azt mondani a tabletta miatt mert ez egy hatalmas üzlet ág, mint a fájdalomcsillapítók és az altatók. lehet neked nem lesz semmi hatása a későbbiekben, de lehet h kínlódni fogsz majd miatta. nem tudhatod a te döntésed.
2015. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, van olyan lány, aki nem szeretne szedni. Például én, egyrészt gyógyszerellenes vagyok, más gyógyszert se veszek be ha nem muszáj, de nekem semmi bajom azokkal, akik a SAJÁT elhatározásukból szedni akarják. A másik, hogy nem is szedhetném nagy valószínűséggel, mert nem szedheti akárki csak úgy és én pont a "nem ajálott" kategóriába tartozom: öröklött trombózishajlam. Így hát nálam hormonos védekezés gyakorlatilag kilőve. Kérdező, én azt ajánlom, beszéld meg majd a dolgot a barátoddal és ketten döntétek el, hogy mi lenne mindkettőtöknek a megfelelő mód. De azt viszont rühellem, ha egy pasi képtelen megérteni, hogy egy nő nem akar tabit szedni és szétcs*szni a szervezetét, az ilyet én rögtön ejteném, még mielőtt jobban belebonyolódnánk a dologba. Ez az oldal is tele van ilyen kérdésekkel, az ok ha valaki önként és dalolva akarja szedni, de hogy mert a "pasija" kényszeríti, na persze...

2015. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!