Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirált lehet alkalmazni nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirált lehet alkalmazni nem szült nőknek is?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy létezik már mini spirál. már 4 és fél éve tablettát szedek. 30 éves korom előtt nem szeretnék gyereket viszont nem is akarok örökké tablettát szedni. Vagy esetleg valaki tud ajánlani valamit ami neki bevállt? (nem kérek olyan válaszokat, hogy menjek el nőgyógyászhoz és beszéljem meg vele. El fogok menni, csak épp az államvizsgámra készülök és másik városban lakom az egyetem miatt a nőgyógyászomhoz meg ragaszkodok, nem akarok másik orvoshoz menni.)

2015. ápr. 17. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Spirált nem ajánlom. Csak a beágyazódást akadályozza, megvan a méhen kívüli terhesség veszélye... Óvszer nem játszik?
2015. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mini spirál is elég veszélyes.

Rád is - de ha szeretnél még gyereket, akkor rá is.

2015. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. mélyebben beleástam magam a témában , és úgy döntöttem, hogy maradok a fogamzásgátlónál mivel az már bevált. Túl sok árnyoldala van, hogy tünkre tegyem ilyenkor a szervezetem. Aztán néznék majd mint borjú az újkapura ha később odább nem tudnék ilyen miatt gyereket vállalni.

Köszönöm a korrekt válaszokat!

2015. ápr. 18. 13:23
 5/5 anonim válasza:
Nekem volt mini spirálom 24-29 éves koromig. Semmi panaszt nem okozott,nem kaptam fertőzést, nem lettem méhen kívüli terhes.Mindössze az 5 év letelte miatt kellett levenni. Azóta már a második gyerekemet várom probléma mentesen, és nem voltak meddőségi problémáim sohasem.
2015. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!