Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyógyszermentes hét 3....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyógyszermentes hét 3. napján vagyok és még nem jött meg a menstruációm. Ez baj?

Figyelt kérdés
Egy levelet szedtem el a menstruációm első napjától kezdve.Nem volt kihagyás,pontosan vettem be őket.Szerintetek még nem állította be a menstruációmat?
2010. febr. 21. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a 3. gyógyszermentes napon szokott megjönni. Szerintem nincs itt probléma ne aggódj. Nem kell, hogy pont a levél után jöjjön meg, a lényege annyi, hogy rendszeresre beállítja. Tudtommal nem kötött, hogy a gyógyszermentes nap melyik napján kell megjönnie.
2010. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ötödik napon jött csak meg. Mindenkinél változó.
2010. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is csak az 5 v 6.napokon jött meg még az elején..aztán majd be fog állni kb fél év múlva..és ha órára pontosan szeded minden nap akkor előbb utóbb órára pntosan fog megjönni.....nekem 1 év után már ez ált be
2010. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hello....nekem mindig az 5.napon jon meg...neha..ha nem szedem egyforman minden oraban akkor a 6.napon...en is feltem eleinte...de aztan megszoktam.
2010. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!