Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell kinéznie egy fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kinéznie egy fogamzásgátló felírásnak?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy az én orvosom megkérdezte, hogy a barátnők mit szednek, elmondtam és akkor én is azt kaptam..

Ennyi lenne az egész, hogy a hasára csap és akkor én most ezt kapom?? Nálatok hogy zajlott ez?

18/l


2010. febr. 21. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem kérdezett pár dolgokat(van-e a családban valami betegség, dohányzok-e, stb) és vett vért. Csak ennyi volt, mivel azelőtt két hónappal voltam teljes kivizsgáláson és nem volt semmi bajom.

Keress másik dokit szerintem, amúgy milyen tabit kaptál?

L19

2010. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gracial-t kaptam, és tőlem semmi nem kérdezett azon kívül, hogy a barátnők mit szednek.. meg sem vizsgált :/
2010. febr. 21. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Tőlem sem kérdezett semmit. Megnézte a laboreredményemet, és felírta és ennyivolt.:)
2010. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tőlem semmit sem kérdezett és meg sem vizsgált. Még azt sem kérdezte a barátnőim mit szednek. Felírt egyet és elmondta hogyan kell szedni.
2010. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

akkor jó, megnyugodtam :)

köszi a válaszokat :)

2010. febr. 21. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, pedig én mégis kértem volna azt a vérvizsgálatot(már csak a májad működése miatt, mert a tabi "roncsolhatja" a májat, ezért kell évente kivizsgálásra járni a nődokihoz..)

Első válaszoló voltam,

L19

2010. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez durva azért... ezzel foglalkozott a tv is hogy 5 rendelőből 2 helyen felirtak igy lánynak gyogyszert de ennek nem kis következményei lehetnek... nem véletlenül kell a vérvétel és a nőgyógyászati vizsgálat pl Cytologia is. Hisz nemlát beléd... lehet nem is szedhetnéd... nem tudom én annyira nem lennék nyugodt de ezt nem riasztásként de én pl elgondolkoztam vna ha az orvosom ezt csinálja,,,, Gondolom nem fizetős dokinál voltál ott meg mind1 nekik mit irnak fel... mennyen a sor foggyon az ember ilyen a Magyar Egészségügy...
2010. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hmm.. mégse nyugodtam meg :/

elkezdtem szedni vasárnap.. most akkor mit tanácsoltok, mit tegyek?

2010. febr. 22. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:

énvoltam az utolsó.

hát akkor most már szedd és nézd meg hogy reagál a szervezeted az első hónapba... Lesz e köztes vérzésed, fejfájás, rosszullét valami. Bár ezek elvileg az első levélnél természetesek....

2010. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szedd és majd meglátod. Az első 3 hónapban a pecsételő vérzés, fejfájás normális, mert a szervezeted áttszokik a tabira...De ha valami mást észlelsz, menj dokihoz. Ha 3 hónap után sem változna semmi, akkor tabit kell váltanod.
2010. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!