Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstuácio alatt lehet bevenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstuácio alatt lehet bevenni esemény utanit?!

Figyelt kérdés
Párommal szerelmeskedtünk es hat kiszakadt a gumi,...,vettünk is délután tabit de mivel en nem értem ra es ő sem nem tudta oda adni .mikor mar találkoztunk hajnal volt es en is es ő is épp egy baráti össze jövetelről jöttünk haza akkor mar nem akartam be venni a tabit ugyanis ittam egy keveset.ugy döntöttem Majd reggel de reggel mire fel keltem mar meg volt a menstruációm kb (33ora telt el )nem tudom h be e vehetem v mivel mar keszülöben volt a mensim érděmes e be venni

2015. ápr. 26. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Durva tudni, hogy vannak ennyire felelőtlen emberek. Igen, vedd be ha nem szeretnétek babát.
2015. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell ides esemény utáni nagyon kevés az esély hogy teherbe ess
2015. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha az orvos felírja,akkor igen
2015. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég erős a verzèsem es hat beszéltem női orvosommal es ő azt mondta nem kell ha rendesen meg jott!nem felelőtlenek vagyunk ...bárkivel meg eshet ez a dolog....
2015. ápr. 27. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!