Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? (Sürgős)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? (Sürgős)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, elmúlt (25.-ei) szombatig szűz. A szex akaratomon kívül történt meg, ittas állapotban visszaéltek a gyengeségemmel. A kérdés viszont nem erről szól. A szexről: a kérdéses tag többször próbálta, akaratomon kívül betenni, de élvezés előtt sikerült magamtól ellöknöm olyan mértékben, hogy megértse, nem akarom. Tudom, hogy ettől símán lehetek terhes, mivel az előváladék is tartalmaz életképes spermiumot.

A következő pár napban annyira magam alatt voltam az események során, hogy nemhogy anyának elmondani, de elmenni vele esemény utáni tablettáért képtelen voltam.

A menzeszem nagyon régóta nagyon változékonyan jön meg, mivel évekig anorexiás voltam előtte, volt hogy másfél évig nem jött meg. Most kezdett újból beállni, de mivel össze-vissza, és a szűzességem elvesztését egy darabig még nem terveztem, főleg nem ilyen körülmények között, nem jegyeztem. Mindenesetre a legutóbbi vérzésem kb. 3-4 héttel ezelőtt lehetett.

Most (péntek koradélután) pecsétszerű, inkább barnás vérzésre lettem figyelmes... :( Utánaolvastam, és sokak szerint lehet ez a terhesség első jele, de nem lenne az még túl korai? Tudom, hogy senki nem tud megnyugtatni, csak anyukám ill. nőgyógyász, viszont amíg én erről képes leszek bárkinek is nyíltan beszélni, lehet eltelik egy kis idő.

Mint írtam, 17 éves vagyok, egy baba keresztbevágná az életem, semmiképp nem szeretném megtartani illetve világra hozni ilyen fiatalon, különösen egy olyan embertől, aki lehet, tönkretette az életemet.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. ápr. 30. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szóval 17 éves vagy, megerőszakoltak, de annyi eszed nincs, hogy feljelentsd őket a rendőrségen?
2015. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Azonnal beszélj anyukáddal, utána irány a rendőrség, majd a nőgyógyászat!

Az a barna pecsételés kizárt, hogy a terhességtől lenne!

Majd egy terhességi tesztet is illene venni az aktus után 10-12 nap múlva.

Kár, hogy akkor annyira magad alatt voltál, hogy nem voltál képes elmenni felíratni eseményutánit, mert most már rizikós és kérdőjeles az egész!


Sajnálom, ami történt!

Remélem ebből azt a következtetést is levontad, hogy soha többé nem leszel részeg!!!!!

2015. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szülők, rendőrség, nőgyógyász! MOST!! (nem viccből írom, tényleg)
2015. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
#1 Ez nem esz kerdese, ez olyan trauma, amit te el se tudsz kepzelni.
2015. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

még lehetsz,hisz a terhesség olyan 10-14nap alatt alakul ki és mégcsak az 5.nap telt el.


Lekéstél a sürgősségi fog.gátlóról(amit 72órán belül kellett volna bevenned)


Sajnos még olyan 2-3hét aggódás fog törénni nálad, hiszen akkor fogsz csak tudni terhességi tesztet elvégezni.


Kivéve,ha természetesen addig megjön a menstruációd.(DE HA MEG IS JÖN, MINDENKÉPP TESZTELJ, 300 FT A DM-BEN,OLYAN 2,5-3HÉT MÚLVA)


A pecsételés lehetett a szüzességed elvesztése miatt,vagy pedig a menstruáció miatt is.

2015. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

most péntek az múlt héten volt ?mert akkor már 24én menstruáltál. Tehát szex közben 25én is kellett vérezned, ergo menstruáció közben volt szex a szüzességed elvesztése, az is vérrel jár, szóval fene tudja leszel-e terhes...


szólj anyukádnak mindenképp,és ha véletlenül teherbe estél,akkor biztosan az ő felügyeletével és beleegyezésével elvégzik az abortuszt....

2015. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Az AIDS- és egyéb szexuális úton terjedő betegségek tesztjéről se feledkezz meg.
2015. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!