Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik az első tünetei a terhessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az első tünetei a terhességnek?

Figyelt kérdés
A terhességnek mik az első tünetei?? És szeretkezés után hány nappal lehet észrevenni ezeket??
2010. febr. 22. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gondolom azért is kérdezi itt,mert esetleg személyes tapasztalatokra kíváncsi,bár akkor jobb lenne a másik topikba írni,terhesség címszó alatt(azt hiszem van ilyen)

Nekem barnázás volt az egyetlen tünetem,majd kb 10hetesen hánytam.Semmi több nem volt.

2010. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szia! általában az első tünet a menstruáció elmaradása. nekem még annyi volt előtte, hogy addig dohányoztam, aztán hirtelen nem kívántam a cigit 1általán, és mikor mégis rágyújtottam hánytam tőle. szokott még lenni szorulás, hányinger, de ez már később. férjem hugának meg pl. az elmaradt mensesen kívül semmi tünete nem volt.
2010. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!