Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kevesebb menstruáció fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb menstruáció fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne : 4 hónapja szedek Elizette fogamzásgátló tablettát, eddig minden rendben is volt vele. Az áprilisi adagot is bevettem pontosan, egyszer este 10 helyett reggel 6-kor , de ez benne van a 12 órában, illetve szintén egyszer reggel volt enyhe hasmenésem is, de akkor is szokásosan este 10kor vettem be, szóval talán felszívódott az is. Ezeken kívül pontosan szépen szedtem, nem voltam beteg, nem szedtem mellette semmit. Az elmúlt pár hetem viszont nagyon kimerítő, stresszes volt. Pénteken a szokottnak megfelelően megjött, de mára szinte el is múlt. A hasam ugyanolyan erősen görcsölt péntek reggel, mint szokott, szóval tényleg minden stimmelt, a nagyon kevés menstruációt kivéve.

(Ha még ez számít, a gyógyszer előtt éreztem a peteérést, amióta szedem viszont nem, áprilisban sem)

Lehetséges, hogy a stressz befolyásolta a menstruációmat? Van okom aggódni?



2015. máj. 2. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem leírtak alapján nincs mitől félned, rendesen szedted, valószínűleg a stressz miatt kevesebb. Meg fogamzásgátlónál egyébként is elég változó, legalábbis én azt tapasztalom. Szerintem nyugodj meg, nem lesz semmi gáz, ha valami más furcsaságot észlelsz akkor esetleg keresd fel a nőgyógyászod, ha aggódsz. :)
2015. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
normális :) de ha nagyon aggódsz, akkor tesztelj :) lehet babás vagy!
2015. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy normális, főleg így visszaolvasva... nagyon remélem, hogy nincs gáz, és csak az idegeskedéstől van...:/
2015. máj. 2. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
normális,semmi gond.
2015. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!