Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó tanácsok szexhez? Mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tanácsok szexhez? Mire figyeljünk, ha gumit használunk és a barátnőm nem vehet be egy esetleges "baleset" esetén 72 órást? (ő még szűz)

Figyelt kérdés
Nem történt baleset, most kezdünk majd el szexuális életet élni. De mire figyeljünk különösképp?

2015. máj. 6. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Leginkább a használati utasításra! Minden benne van.

De itt is jól összeszedték:

[link]

2015. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első szabály hogy mindketten ott legyetek.
2015. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az aktus után nézzétek meg, hogy a gumi kiszakadt vagy nem (nagyon kis esély van arra, hogy kilyukadjon). Ha esetleg kilyukadt akkor irány a nőgyógyász
2015. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindig nézzétek meg, hogy a gumi kiszakadt-e. Úgy a legbiztosabb, hogy vizet engedtek bele és ha kicsöpög az oldalán, akkor kiszakadt.

Ha kiszakadt akkor vegyen be 72 órás tabit.


L20

2015. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
húzz gumit,de ne a gumiba élvezz el,a hasára,szájába
2015. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm :) Mindenki kapot zöld mancsot :)

De: mit tud csinálni a nőgyógyász? Négyes írtam, hogy pont azt nem veheti be azért írtam ki a kérdést. Gumiba se menjek bele?

2015. máj. 6. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja oké, azt hittem kérdezed tőlünk, hogy nem vehet-e be. :D

A nőgyógyász semmit nem tud csinálni, azon kívül, hogy megvizsgálja, hogy terhes-e. :S

2015. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!