Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Srácok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a véleményetek a durex márkájú óvszerről? Szakadt már ki nektek? Jó minőségű?

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 14:10
 1/10 matt_farrell ***** válasza:
a legjobb,minden szempontból :)
2015. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó minőségű, egyszer sem szakadt k.
2015. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Barátom nem jól húzta fel, kétszer kiszakadt.
2015. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó minőségű, még nem szakadt ki.

L20

2015. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12 év alatt egyszer sem szakadt ki!próbáld ki a feel thint!
2015. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig még nem volt bajom vele.


Próbáltam egyszer-egyszer másik márkát, de azok nem jöttek be (az sem szakad el, de nem volt jó érzés)

2015. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen, szakadt! Ahelyett a Rako sokkal jobb! Próbáltam sok fajtát, de a Rako volt az egyetlen, amiből egyetlen egy sem szakadt!
2015. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
mindegyik kiszakadt. olyan nagy hatalmas gyönyörű farkam van, hogy ha megdagad leszakad róla az óvszer. egyszerűen túl jó vagyok
2015. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
#8 A fejedre is húzhatod a Durexet akkor sem szakad ki, ha ennél is hatalmasabb a szerszám akkor ott már genetikai problémák vannak.
2015. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát én ugyan nem srác vagyok, de azért válaszolok, hátha segít. Barátommal Durex Ultra Feel Thin-t használunk sose szakadt el idáig. Szerintem maga a Durex egy igen megbízható, biztonságos márka. Nem olcsó, az biztos, de egy gyerek eltartása sem épp az ha azt nézzük vagy az abortuszt, ami ráadásul még lelki sebeket is hagyhat maga után egy nőben. Ebben érez a legtöbbet, teszteltem vízzel, én kézzel alig bírtam elszakítani, fogalmam sincs hacsak nem gyári hibás, hogyan tudják mások elszaggatni, hiszen ez a legvékonyabb és még ez is brutál erős. Neki sem mondható, hogy kis szerszáma lenne. Vastagnak nem mondhatni, hogy nagyon vastag lenne, olyan átlagos, talán picit vastagabb, de kb. 17-18 cm között van a hossza. :) Szóval szerintem ezzel a fajtával minden rendben van. :)
2015. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!