Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mirabella fogamzásgátlot most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirabella fogamzásgátlot most kezdtem el szedni, előtte még semmilyen gyogyszert nem szedtem,9. Napon már belém már belém élvezett a párom. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Menstruáciom első napján kezdtem el szedni meg barátnőim is azt mondták hogy ezek a mai gyogyszerek már első naptól védenek és nem szükséges más védekezés. Kicsit félek azért. Tapasztalatok ezzel a gyógyszerrel?
2015. máj. 9. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

tlaán rosszul tudom, de legalább 1 hónap kell mire kialakul az ún. Védettség. onnantól kezdve mehet orrba-szájba :))))


-C-

2015. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is Mirabellát szedek és papíron az első szemtől véd. Anno, amikor elkezdtem szedni pár nap múlva már elment bennem a párom, nem lett gond.
2015. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1: igen, rosszul tudod :D

valóban elvileg véd az első szemtől, ugyanezt szedem, és a 8. nap környékén élvezett belém először a párom, nem lett semmi gond.

2015. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,így már megnyugodtam :D
2015. máj. 9. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:
basszus, orrba még nem is próbáltam
2015. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
minden gyógyszer mellé van egy kis papírlap, ami egy csomó dolgot leír, többek között, hogy hogyan kell használni. Ajánlom a tanulmányozását, sokat segíthet...
2015. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg féltél volna, a barátod nem élvezett volna beléd!
2015. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5.elolvastam,de azért miért baj,ha kívàncsi vagyok màsok tapasztalatára is? Utolsó:mivel gondolom nem azért mondták a barátnőim mert rosszat akarnak nekem így a vàlasz màsodik frle nálad is ugyanaz :)
2015. máj. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!