Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretkeztünk a barátommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztünk a barátommal és mikor érezte hogy elmegy egyből kivette a péniszét, de az óvszer bennem maradt. Szükség van a 72 órás tablettára?

Figyelt kérdés
egyből ki tudtam venni mert kb. 4cm kint volt belőle.(az óvszer vége) ha véletlen került az óvszerre sperma, lehetek terhes?? vegyek 72 órás tabit vagy nincs szükség rá??
2008. aug. 30. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem, többet ártassz, mint használsz.

Bár ha tisztában lennél a fogamzás alapjaival, fel sem tennél ilyen kérdést. Nézd át a 8-os bioszkönyved végét.

2008. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy meg minek veszi ki, ha van rajta gumi? az direkt erre van... jesszus. Légyszives, táényleg nézzetek már utána kicsit dolgoknak.
2008. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nincs szükségem könyveket olvasgatni... jah és sztem ti nem értettétek mit akartam kérdezni. azért kösz
2008. aug. 30. 10:52
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
akkor majd én válaszolok!!!! a 72 órás tabletta ilyen esetben úgysem működne, úgyhogy tutira TERHES VAGY. úgyhogy inkább babakelengyére költsd a pénzed.
2008. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

bizony, tutira terhes vagy. jó gyereknevelgetést! ;)

nem tudom, hány éves vagy, de még nem a szexszel kéne foglalkoznod...

2008. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Jesszus Mária!!!!!! Mennyire tudatlanok ezek a mai fiatalok..... Én csak annyit írnék, hogy ha aggódsz , miért nem veszel egy tesztet????? Azonnali terhességet is kimutat! Nem vagyunk jósok, hogy megmondjuk teherbe estél-e.............
2008. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Előző hozzászólók! Akármilyen fiatal aki kérdezte, és akármilyen tudatlan egy-két témában, nem azért írt ide, hogy piszkáljátok. Szerintem ez az oldal azért van hogy ha tudunk segítsünk, egy egy kérdésre megpróbáljunk okosan válaszolni.


Kérdező!


Szerintem nincs szükség 72 órás tablettára. Az biztos ha óvszerrel védekeztek máskor, a barátodnak nem kell kivennie, mert azzal látod akár nagyobb bajt is csinálhattok, lecsuszhat miközben kiveszi...stb... Szóval szerintem nem kell agódnod...

2008. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Ennyi idiótát egy helyen ha nemtudtok értelmesen válaszolni ne is válaszoljatok.

A kérdésre válaszolva ha előváladék került az ovszerba és az kifojt belőle attól is lehetsz terhes.Kicsi rá az esély de lehetsz terhes főleg ha pont akkor volt peteérésed.A biztonság kedvéért vehetsz 72 órás tabit.

2008. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

Idióta vagy ám te!!!!!!!!!!!!!!!!

Utolsó és utolsó előtti hozzászólónak írom: nem az a baj, hogy kérdez, hanem ahelyett, hogy cselekedne, felteszi a kérdést, közben meg már ketyeg a 72 óra.

2008. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Attól még kérdezhet. Egy esemény utáni tabletta nem játék. És különben hányan tetetk már fel hasonló kérdést még sem voltak ilyen undorító válaszok, mint amiket előttünk írtak. Nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni. És az sem tetszik hogy már idiótázzák itt egymást az emberek, annak nem itt van a helye. Szerintem!
2008. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!