Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció kozben lehet úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció kozben lehet úgy teherbe esni, hogy a kezemem volt a spermium de kezet mostam többször egymás után és így helyeztem fel a tampont. Ez utáni nap a negyedik napon elallt a vérzés. Lehetséges hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Teljesen normális, hogy 4 nap alatt elmúlik.

2015. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2015. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap megsimogattam egy tehenet és most olvasom, hogy USAban találtak egy kerge marhát. Most akkor én is ezt elkaptam?
2015. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Menstruáció közbe nem eshetsz teherbe xdd
2015. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Nagyon megijedtem, normális válaszokra várok. Normálisan kérdeztem nem értem miért kell ilyeneket írni..
2015. máj. 18. 16:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy az nyugi:)
2015. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2015. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen már azért gondolom meg volt a felvilágosító óra, azért jön a hülye válasz a (bocsánat, de tényleg) hülye kérdésre.

ÉS NEM a válasz! Ha mégis összejön akkor az nem emiatt az incidens miatt lesz.

2015. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
82%

Szerintem nagyon kevés az esélye a terhességnek, ha sikerült minden egyes spermát lemosnod. Viszont ezt nem tudhatod biztosan.

Ami biztos:

- Még véletlenül se hidd el, hogy menstruáció közben nem eshetsz teherbe! Rendkívül termékeny korban vagy, több pete is lehet érett a petevezetékeidben.

- Ha teherbe estél volna, akkor sem amiatt szűnt volna meg a vérzésed. A stressz annál inkább okozhat ilyen tünetet, de valószínűleg most csak ennyire rövid vérzésed lett volna ijedtség nélkül is.

- Érdemes lehet felfrissítened az információkat amiket felvilágosításkor kaptál, vagy jóval többet utánaolvasnod.

- Én a helyedben 2 héten belül rápisilnék egy tesztre, amit még a kék-piros multiban is lehet kapni, nem csak gyógyszertárakban. 500-1000 Ft között már hozzájuthatsz egy lakóhelyedtől távoli üzletben. Szerintem ér ennyit a nyugalmad.


Rövidebben: nem kizárt, hogy teherbe ess nagyon kevés spermától is, de roppant kicsi az esélye. Sajnos sokszor történnek meg olyan dolgok, amiknek kicsi volt az esélyük, ezért javaslom a tesztet.

Szorítok, hogy még ne legyél terhes. Majd csak akkor, amikor már vágysz rá és komolyan elhatároztátok a pároddal, hogy vállalni szeretnétek a gyermeket.

2015. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, nem lehet így megtermékenyülni.
2015. júl. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!