Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A végén kiszakadt az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A végén kiszakadt az óvszer és vettem be Escapelle esemény utánni tablettát. Tegnap enyhén véreztem, ma is, hasam néha görcsöl, ez a tabletta miatt vagy tán terhes vagyok? A menzeszemnek 3an kellett volna megjönnie.

Figyelt kérdés
18è. Lány vagyok.6napja a menstruációm utolsó napján voltunk együtt a barátommal,az aktus során enyhèn vèreztem.

2015. máj. 18. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Tabi mellekhatasa, de konyorgom olvads el a betegtajekoztatot. Es elore szolok hogy akar a kovetkezo 3 menstruaciodra is hatassal lehet.
2015. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen BETEGTÁJÉKOZTATÓÓÓÓ. normális hogy görcsölsz, meg pecsételsz, és készülj fel hogy egy időre fleboríthat mindent a szervezetedben, mert elég nagy adag hormont juttattál be..

ha meg aggódsz, tesztelj az aktust követő 14-20 nap környékén...:)

2015. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen,csak kicsit megijedtem mivel nem voltam mèg így :/ ès olvastam a tájèkoztatót
2015. máj. 18. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő elteltével még nincsenek terhességi tünetek.biztos a tabletta.
2015. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes :-)
2015. jún. 19. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!