Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy régen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy régen "biztonságosabb" volt a Pharmatex, mint most?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik a kérdésem, de kifejtem. Nézelődtem, olvasgattam, régen (évekkel ezelőtt) még sokkal több pozitívum volt vele kapcsolatban az emberekben. Most mindenki lehúzza, mert ezt hallotta, azt olvasta, meg milyen megbízhatatlan, mert mennyien megszívják vele. Véletlen se lehet, hogy túl sokan kezdték el felelőtlenül használni? Egy 16 éves lánynak is egyszerűbb ezt megvenni, mint fogamzásgátlót íratni. Vagyis bárki hozzájuthat és használhatja ész nélkül. Igen, bevallom, én is használtam úgy, hogy utólag raktam be. Mert megszakítással védekeztünk akkor is, meg már fél évvel előtte is. Így csak a lelkiismeretem nyugtattam meg vele. Fürödtem is közvetlen utána! Jajj, majd vigyázok, úgyse megy be a víz annyira. De mondom, nálunk csak amolyan kiegészítés volt, így nem érdekelt különösebben. Biztos vagyok benne, helyes használat mellett is történhet baleset, na de azért nem hinném, hogy ennyi. Kicsit utánaolvasva kb. 10 emberből 9 teherbe esett mellette. Azért ez érdekes...
2015. máj. 27. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

a pharmatex nem fogamzásgátló, csak kiegészítés. sokan félreértik és tényleg rosszul használják.

plusz régebben nem volt kb mindenhol net, így az esetleges negatív vélemények sem feltétlenül lettek megosztva. most már, valami történik, egyből mindenki kiteszi facebookra, instára stb, gondolom az ilyen 'élményeket' is többen megosztják különböző fórumokon.

2015. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arra kell használni, amire való:

Megszakításos közösülés mellett.


( vagy úgy, hogy a pharmás aktus előtti napon, aznap, annyi óveszeres, férfiélvezős szexet beiktatni, amennyit lehet.

A speriumoknak a herében pár napos érés szükséges, hogy termékenyek legyenek. Ha az érettek nagy része "biztonságosan" távozott, akkor pharmás végigvitt, beleélvezős aktus sem okozhat gondot ( ilyenkor hozza a refi %-ot is hatékonyságban)


Meg persze az előtte betesszük, időben betesszük a gyógyszert, nem fürdünk stb-re figyelni kell.

2015. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!