Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fontos, lányok lécci - Barnázá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, lányok lécci - Barnázás utáni vérzés?!

Figyelt kérdés

Most kezdtem fogamzásgátlót (yasminelle) 11 napja, 4 nap menzesz, 4-5 nap barnás folyás volt. Tegnap semmi, tökre megörültem, hogy elmúlt. De ma estére meg konkrét vérzés jelentkezett... Ez még betudható normálisnak a tabi miatt?

hnap hívom a dokit h mivan... de iszonyatosan idegesítő, így nem is tudok a barátommal normálisan együtt lenni:S



2015. jún. 2. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy idő kell míg beállítódik a hormonszint és amiatt van ez. Szerintem majd elmúlik, de mégis csak a doki mondja a tutit.

Nővérem nyolc éve ugyanezt a tablettát szedi, neki is volt egy kis plusz pecsételés az elején, három hónapig utána beállt. Remélem tudtam segíteni, ha legalább egy kicsit is. 😄

2015. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem riogatni akarlak de nalam 15 napog volt folyamatos verzes. Akkor megmondtam anyamnak,hogy abbahagytam a szedest , ket napig rendbe voltam majd megint egy hetig megvolt es utanna jo par honapba tetl mire nagyjabol beallt a ciklusom.

Szoval ha most kezted el szedni akkor meg normalis.

18/L

2015. jún. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak én nem akarom abba hagyni, és azért kezdtem el, hogy élhessek nemi életet kényelmesen... de így még rosszabb :S szal remélem lehet vele vmit kezdeni, meg azt is h a héten kiderül
2015. jún. 3. 05:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első hónapban természetes, hogy elhúzódik a menstruációd, mert a szervezetnek idő kell hogy megszokja a gyógyszert. Nekem is kb. 13-14 napig volt barnás pecsételő vérzésem az első levélnél.


Várj türelemmel, ne akarj már most együtt lenni a pasiddal. Egyébként is tanácsos az első levél alatt még óvszert használni. A 2. levéltől már lehet anélkül is. Ez csupán biztonság, hogy a szervezted teljesen védett legyen.

2015. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most lett vége nemrég az első levélnek... nektek meddig tart a megvonásos? remélem 3 nap... utána még mindig számíthatok pecsételésre?
2015. jún. 17. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez mellékhatás lehet.Minden fog.gátlónál fennáll ez a hatás,nem csak ennél.

Kell 1kis idő,míg elmúlik,neaggódj!

Hanem múlik el-pár hónapig is tart,akkor kell doki.


Én 3éve szedek fog.gátlót,nekem pl nem volt ilyen mellékhatása.Kinek mi jön elő..


20/L

2015. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

*Légyszi, esetleg Légy szíves, de semmiképp sem lécci

#REKT #Pacicarry #nemlátomabillentyűzetet #GGWPizi

2015. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond, ne stresszelj.A pecsételés 1-2.hónapban normális.Majd hozzászokik a tabihoz a szervezeted.


A szünetmentes 7 nap bármelyikén jelentkezhet a megvonásos vérzésed, és a 8.napon kell az új levelet kezdeni.

2015. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
felhívtam a dokit, és mondta, bevehetek 2-őt egyszerre, amíg el nem múlik. 3 nap alatt elmúlt. azóta meg nincs semmi gond. Csak így az egyik levélnek lőttek, mert kevesebb, de sebaj :)
2015. júl. 9. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!