Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehetnek ezek? Beszedjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetnek ezek? Beszedjem vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Taisa fogamzásgálót szedem, most fejeztem be a második levelet, holnap kezdődne a 3. levél. Az elso level elkezdesekor a 8. naptol kezdve barnáztam, de a 21. naphoz közeledve mar csak alig. A menstruáció alkalmával el is múlt, es a menstruációm normális mennyisegu volt, az elso szunnapon(22.nap) meg is jott. Most 2x vagy 3x feloraval kesobb vettem be, es 1x 2orat kestem vele. Most a 4. napon "jott meg", 3. napon halvany rozsaszines folyásom volt, majd a 4. napon maszatoltam, es az 5. napon szinten elvetve volt egy kis folyas. (folyast azt a feher folyas mennyisegere ertem). Elegge furcsalom.. Ez normalis vagy valtsak gyogyszert? Legutolso alkalommal mikor egyutt voltunk a parommal elegge kidorzsolodott a huvelybemenetelem, ez is lehet a gyogyszertol? Aktus elott nedves vagyok, de kozben valahogy erthetetlen modon szamomra kiszaradok, pedig meg sikositot is hasznalunk.

Kezdjem el a mostani gyogyszerembol a 3. levelet holnap, vagy varjak hetfoig? (akkor megyek orvoshoz)


2015. jún. 5. 18:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Az elozo meg a gyogyszer elotti mensturacioim 4-5 napig tartottak, most pedig 3 nap volt, de azon a 3 napon is epphogy..
2015. jún. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!