Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexelni külföldön?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelni külföldön?

Figyelt kérdés
18 éves nő vagyok, és még szűz. A nyáron megyek ki külföldre egy hónapot nyelvet tanulni. A tanulás mellett nyilván lesznek bulik és férfiak. Abszolút nem vagyok egy "feslett nőszemély" de gondoltam rá, hogy ha úgy alakulna, benne lennék egyéjszakás kalandban, annak ellenére, hogy még szűz vagyok. Óvszerrel majdhogynem 100%-osan lehet védekezni, de ha véletlenül elszakadna van lehetőség külföldön viszonylag normális áron esemény utáni tablettát kapni?

2015. jún. 7. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért nem rakatsz fel magadnak spirált? Nem cseszi szét a szervezeted, mint a fogamzásgátló, és ugyanolyan hatékony.


19/L

2015. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kérdés kamu:D


Ettől függetlenül én bármelyik országban járok, mindig sok nővel kefélek. Valószínűleg az akcentus lehet az oka:)

2015. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés, valamint úgy tudom, hogy spirált csak olyan nőknek tesznek fel, akik már szültek.
2015. jún. 7. 21:03
 4/9 A kérdező kommentje:
ja, és a spirál nem véd a betegségek ellen, nem?
2015. jún. 7. 21:05
 5/9 anonim válasza:
Szerezz be pesszariumot
2015. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A legkisebb spirált gyermektelen nőknek is felteszik.

A gumi nem fog elszakadni...

Később megbánnád, a külföldi férfiaknak még rosszabb lenne a véleményük a magyar lányokról, mint most (ez nagy szó).

Aki szűz, az még nem lehet nő. :D


N20

2015. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miután hazajöttél, lehetnénk szexkapcsolatban;)
2015. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg felteszik a spirált még nem szült nőnek is. Csak nem javasolják, mert gyakori mellékhatás a petefészek-gyulladás, ami gondokat okozhat amennyiben később gyereket akarsz. Szűznek viszont tuti nem teszik fel.

Egyedül az óvszer véd a nemi betegségektől, amit külföldön ilyen egyéjszakás kalandokban fel lehet könnyen szedni, úgyhogy én azt javaslom neked. Ha az óvszer szavatossága nem járt le, normálisan volt tárolva, és megfelelő a méret, és normálisan lett felhúzva nem fog kiszakadni. Hogy hol milyen áron kapható a fogamzásgátló, az országonként változó, van ahol a benzinkúton kapsz recept nélkül. De alapvetően ha nincs biztosításod elég drágán fogják neked felírni.

Ennek ellenére én nem tartom jó ötletnek, hogy egy vadidegen vegye el, első alkalommal nem is fog sikerülni, a szűz lányok általában nagyon szűkek, orgazmusod tuti nem lesz. Azt akarod, hogy egy részeg idegen kritizáljon emiatt, na az szép első élmény lesz.

2015. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd már a kis nem feslett szűzk..vát. :D
2015. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!