Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta mellett csúszik a menzeszem. Normális, ha mindig így van?

Figyelt kérdés

Amikor beveszem a levél utolsó szemét,akkor a következő napokban meg kellene jönnie a menstruációnak,kb 4 napon belül igaz? Nekem több,mint egy héttel később jön meg,szóval már elkezdem szedni a következő levelet és akkor még nincs mesim,hanem szedés közben jön meg és kitart olyan 5 napig. Ez minden hónapban így történik,viszont nem tudom,hogy ez miért van így,vagy normális-e?

18/L 2 éve szedem a tablettát. A méhem pedig hátrahajló. (ezt csak azért írom,mert nem tudom,közrejátszhat-e)



2015. jún. 9. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

7napon belül kell megjönnie, szóval valami probléma van lehet.


Menj el orvoshoz!

2015. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha hátrahajló a méhed akkor nem jön be a nagy méretű pasi? Amúgy sztem lehetsz terhes.
2015. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fogamzásgátló tabletta mellett nem lehetek. Már régóta ilyen a ciklusom.
2015. jún. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!