Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » FONTOS! Fogamzásgátló szedés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Fogamzásgátló szedés?

Figyelt kérdés
Gestomix 20 tablettát kaptam,mert az előző nem vált be.A beteg tájékoztatón az van írva,hogy ne kezdjem el szedni,ha az előző hónapban nem használtam hormontartalmú fogamzásgátlót. Május 21-én vettem be egy szem MILIIGEST-et,de nagyon rosszul lettem tőle,és így azt abba hagytam. Kb e hónap végén 25-e körül fog megjönni. Elkezdhetem szedni így,hogy van egy hónap különbség a kettő között?

#fogamzásgátló #egy hó különbség
2015. jún. 16. 21:08
 1/3 A kérdező kommentje:

ha az előző hónapban használtam*


bocsánat

2015. jún. 16. 21:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kezdenéd el szedni, ha meg sincs a vérzésed?
2015. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A vérzés első napjára gondoltam.Délután megyek el 2 hétre és nem tudok gépezni,ezért szerettem volna tudni
2015. jún. 17. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!