Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam egy szem fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam egy szem fogamzásgátló tablettát szombaton, és most meg vagyok ijedve mert vérzek, pedig még 10 napig kéne szednem, és csak utána lenne gyógyszermentes hét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vasárnap vettem észre , hogy kimaradt a szombati így hát elolvastam a tájékoztatót és úgy értelmeztem, hogy ilyenkor akkor be kell venni kettőt. MA viszont elkezdett kicsit fájni a hasam és vérzek, bár inkább barnás ez. Nem olyan mennyiségű mint a megszokott, de nem is kevés. nagyon félek, hogy most mi történik, meg hogy szedjem tovább a gyógyszert. Terhesség veszélye nem fenyeget, két hónapja nem voltam fiúval.

20/L


2015. jún. 17. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen velem is előfordult. Ha vasárnap bevettél kettőt, nyugodtan szedd tovább normálisan amíg el nem fogy aztán tarts szünetet. Valószínűleg most megjön de a következő hónapban már normálisan fog menni mint eddig.
2015. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szedd normálisan, nem lesz semmi bajod, 1 tabletta nem tabletta.
2015. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Multkor en is kifelejtettem egyet, masnap, amikor vettem volna be, feltunt, hogy hoppa, nem vettem be a tegnapit. En is vereztem picit masnap, de semmi bajom nem lett. Nem kell aggodni.
2015. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!