Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig kell kiegészítő védekezés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

2 orvost kérdeztem, mást mondtak. Kockáztatni pedig nem akarok.

Az utolsó tablettánál kellett elkezdenem egy 4 napos antibiotikum kúrát, már most szedem az új levelet.

Egyik orvos szerint az új levéltől már véd, másik szerint antibiotikum befejezése után 10 napot várni kell.


Van valakinek tapasztalata? Sose szedtem még antibiotikumot fogamzásgátló tabletta mellett..


2015. júl. 1. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazad van a két orvos nem ért hozzá, de majd itt "józsibácsi az ezermstertől" megkapod a hiteles és megbízható választ! :9

Szerintem válaszd azt a két orvosi tanács közül a "rosszabbikat" azaz, amelyik szerint még 10 napot várni kell, akkor biztosan minden rendben lesz!


Ilyen egyszerű ez kérem! :)

2015. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En sosem csinaltam kiegeszito vedekezest es nem volt baj 23N
2015. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert a tisztaság fél egészség.
2015. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a levél végéig legyen kieg. védekezés!
2015. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!