Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek terhes? 19/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Broadwaygirl kérdése:

Szerintetek lehetek terhes? 19/L

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, de érzem, hogy hosszú lesz. :)

13,5 voltam (2009.december) amikor először megjött, és másfél évre rá rendszereződött is: kb 32-34 napos ciklussal.

16-17 éves koromtól nagyon-nagyon pattanásos voltam, ezért a (harmadik) bőrgyógyász akinél jártunk fogamzásgátlót írt föl. Életemben nem voltam olyan boldog, mikor elkezdtem szedni! (2014. augusztus, Cypromix) Végre nem kukoricaszem nagyságú véres sebek voltak az arcomon! A bőrgyógyász azt mondta, ezt nem szedhetem sokáig, maximum egy fél évig, utána újat kell felíratnom. Ezt így is csináltam, december 19-én elfogyott a Cypromix, mentem a nőgyógyászhoz, aki Dienillét írt föl. De mivel elég sokba került, úgy döntöttem nem fogok fogit szedni, mert úgysincs barátom. Idén február 16-án vettem be az utolsót, 19-én meg is jött és 23-ig tartott. A következőre viszont sokat kellett várni: április 7-én jött meg és 11-ig tartott. A következő május 17-én, és 21-ig tartott.

Viszont.. május 20-án hajnalban egy fiúval nagyon egymásra találtunk. Azt le kell szögeznem, hogy alig volt bennem, mert tudtam hogy nem lenne jó vége. 21-én rohantam a sürgősségire. A nőgyógyász nagyon kedves volt, de nem is akart felírni gyógyszert, azt mondta hogy ha épp megvolt akkor semmi esély rá, de ragaszkodtam hozzá, így kb 36 óra múlva be is vettem a tablettát. Nem is feküdtünk le többet. Június 24-én viszont pettingeltünk, de egyszer véletlenül hozzámért amikor kihúzta a nadrágjából (de nagyon száraz volt).


Viszont még nem jött meg... Szerintetek terhes vagyok?

Vagy lehet, hogy a sok sokféle hormontabletta ennyire felborította a hormonháztartásom?

Tesztet pedig azért nem szeretnék venni, mert csomó álterhességről meg ki nem mutatott terhességről olvastam, hogy nem bízom bennük.



2015. júl. 2. 01:17
 1/9 opened paradise ***** válasza:

Pedig azt kéne. Jó,olyan is van,de talán valamit megtudnál belőle. Az,hogy hozzád ért semmi és elvileg még időben vetted be a gyógyszert,de az is minnél később veszed be,annál neccesebb.


Nem aggódnék a helyedben,de egy teszt lenne a tuti.

2015. júl. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%
Fogyatékos vagy? leírsz egy kisregényt... Veszel 2 tesztet, megcsinálod mindkettőt és kiderül, hogy terhes vagy-e. A leírtakból nem fogod kideríteni sosem 100%ra. Azzal mire mész ha leírják a válaszolók a véleményüket, hogy terhes vagy-e? Előrébb nem leszel.
2015. júl. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én sem aggódnék a helyedben. valószinű késik csak
2015. júl. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Köszi

#2 Bántott téged az a "kisregény"? Baj volt, hogy többet kellett olvasnod, mint ha csak leírom, hogy lefeküdtünk, bevettem a sürgősségit, de nem jött még meg? ...Minek olvastad el?

#3 Remélem igazad van

2015. júl. 2. 02:29
 5/9 anonim válasza:
Csak annyit szeretnék ehhez hozzáfűzni, hogy amikor én vettem be esemény utáni tablettát nagyon rendszertelenül jött meg utána. Én nem aggódnék a helyedben.:)
2015. júl. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia.

Az eseményutáni egy jó adag hormonbomba - alaposan megkavarja a dolgokat. Ennek ellenére jól tetted, hogy bevetted. Vegyél egy tesztet, bár meg vagyok győződve róla, hogy nem lehetsz terhes, arra jó lesz, hogy téged megnyugtasson.

A legközelebbi havid után pedig irány a nődoki! beszéljétek meg, hogy mi a számodra legmegfelelőbb fogamzásgátlás.

2015. júl. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia. Annyi a gond h sztem tul streszeled es most az befolyasolja h nem jon meg. Picit probalj meg lazitani. Es megfog jonni. Ha beszed az esemenyutanit nincs gond. Ne aggodj :)

Igyal vorosbort az meghozza ;)

2015. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Biztos, hogy nem vagy terhes. És ha nincs pénzed,fog.gátlóra,kérlek legalább tarts magadnál óvszert.

2015. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha bevetted az eseményutánit nem vagy terhes.

viszont máskor gumi nélkül ne szexelj egyéjszakás kalandot, bármit elkaphatsz, plusz az előváladékban is lehet sperma,

attól meg hogy hozzád ér nem leszel terhes

2015. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!