Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lanyok segítseték, esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok segítseték, esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

Egy nőgyógyász sem tudott időpontot adni nekem Budapesten időben, es esemény utáni tablettara lenne szükségem, pont holnap 4oraig! Mit csinaljak?? Nagyon fontos!! Kerlek segítsetek!!!!

Elore is Koszonom:)



2015. júl. 6. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bemész a kórházba és a regisztrációs pultnál(ha ezt egyáltalán így nevezik..:D), elmondod, h neked fontos lenne, biztos tud adni sorszámot az időpontosokon felül, csak így lehet többet kell majd várnod. Vagy esetleg a háziorvosnál is megpróbálhatnád.
2015. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy akinél eddig voltam (1x) o szabadságon van:/ es nagyon nem tudom mit csinaljak, es a taj kártyám is eltűnt szoval ez igy eleg kínos helyzet :/
2015. júl. 6. 17:59
 3/4 anonim válasza:
Nem kell sem taj kártya sem semmi más. Menj be a legközelebbi kórházba még ma, és szólj hogy sürgősen szükséged lenne erre a tablettára. Biztos hogy kapni fogsz. :) Csak készülj fel az árára, kb 7-10000 forint.
2015. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bemész a kórházba,nem kell időpont és mondod a regisztrációs pultnál, hogy nőgyógyászatra kell menned azonnali receptért,sürgős.


Vagy alapból a kórházi nőgyógyászatra fáradsz be és amint meglátod az aszisztenst,szólsz neki, hogy sürgősen tabletta kell.

2015. júl. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!