Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől még ugyanúgy véd a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még ugyanúgy véd a fogamzásgatló?

Figyelt kérdés

Rezia fogamzásgátlót szedek már március óta. Áprilisban egy szemet elfelejtettem bevenni. Követtem a tajékoztató utasításait. Bevettem másnap amit elfelejtettem + az aznapit és a 4 placebot abban a hónapban el kellett dobnom( abban a hónapban nem is jött meg , a tájékoztató is irta, hogy el fog maradni). Mióta ez történt nem akkor jön meg mikor szedem a placebókat hanem a levél első pár szeme után. Ez normális? Vagy inkább menjek vissza a nőgyógyászhoz?

Normális válaszokat kérek!!

Köszönöm:)


2015. júl. 8. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem mindenképp helyes döntés volt, hogy követted a tájékoztató utasításait.


VISZONT! Az, hogy a levél első pár tablettája után jön meg, az nem jó. Én a helyedben mindenképp konzultálnék a dokimmal és majd ő elmondja, hogy mi a teendőd.

2015. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ennek már 3 hónapja,ha jól számolok,szóval biztosan nincs semmi gond
2015. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) igen 3 hónapja történt, de furának tartom, hogy azóta még mindig nem akkor jön meg mikor a placebókat szedem. A terhesség esélye fenn áll? Lehet tesztelek a biztonság kedvéért.
2015. júl. 8. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!