Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amennyiben az esedékes időpont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben az esedékes időpontnál csak egy nappal később tudom elkezdeni szedni a következő levél fogamzásgátlót, másnap a kimaradt adagot (csütörtökit) is pótolnom kell?

Figyelt kérdés

DALIA fogamzásgátlóról van szó, sajnos nem jutottam hozzá időben. Ma lett volna esedékes az első tabletta. Holnap ezt az adagot is pótolni kell, vagy egyszerűen péntektől kell elkezdeni szedni?


A betegtájékoztatóban ez szerepel:

Mielőbb vegye be a kimaradt tablettát (még abban az esetben is, ha a késedelem hosszúsága miatt valójában 2 tabletta bevétele szükséges)


Előre is köszönöm a választ!


2015. júl. 9. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem elofordult olyan, hogy 3 nappal jutottam hozza kesobb mint kellett volna. Nogyogyaszom azt mondta ugy potoljam hogy reggel este szedjrm 3 napig igy potoltam az elmaradt tablettakat + egy het ovszer
2015. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyszerűen péntektől indul a 21 nap, és ezentúl mindig pénteken fogod kezdeni... amíg újra el nem felejted ;) vagy esetleg úgy nem gondolod, hogy legközelebb 6 nap szünet után visszaállsz a csütörtöki kezdésre.
2015. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nogyogyaszom azt mondta ugy potoljam hogy reggel este szedjrm 3 napig igy potoltam az elmaradt tablettakat + egy het ovszer"


Én ilyen esetben is simán később kezdtem csak, VAGY nem 24, hanem az első pár napon 18-20 órákat hagytam két tabletta között, így néhány nap alatt be lehet hozni 1-1 elmaradt napot.


mondjuk én sokat hazardíroztam, kevesebb/több szünetet tartottam, nem tartottam szünetet... mindig a programomtól függött a dolog.

2015. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben megoldódott :)
2015. júl. 10. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!