Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap reggel vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap reggel vettem be esemény utáni tablettát, majd lefeküdtem pihenni. Az első eltelt órában néha jelentkezett hányinger, de utana bealudtam. Azota nincs semmi mellékhatása. Volt igy hatása a gyógyszernek? Ártott az, hogy feküdtem?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggodj az nem befolyasolja. En pl bevettem es semmit sem ereztem h rosszul lettem volna tole vagy barmi.
2015. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
en bevettem rosszul voltam tole, utana egy hetre megjott, ugy hogy masfel hete volt meg elotte is es azota se rendes a ciklusom+hiztam is kicsit+olyan draga volt, hogy abbol inkabb felneveltem volna
2015. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!