Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy valaki a termékeny napokon előváladéktól teherbe essen?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

50%..vagy igen vagy nem :D

Amúgy viccet félretéve igen nagy az esélye... :/ Előfordulhat

2015. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Elég nagy.

Sőt,"terméketlen" napokon is..Bármikor van esélye,hülyeség ez a naptári "termékeny vagyok,vagy sem" módszer.


20/L

2015. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy bármikor teherbe lehet esni, csak hogy olvastam valahol olyat hogy az előváladékban nem is található sperma meg ilyesmi... de azért inkább nem hagyatkoznék ilyen feltevésekre.
2015. júl. 15. 05:01
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha az előző aktusból maradt benne sperma, akkor igen. Ha voltál azóta pisilni, akkor nulla.
2015. júl. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Mármint ha a férfi volt pisilni.
2015. júl. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"hogy az előváladékban nem is található sperma meg ilyesmi..."


Sperma nem is, spermium viszont igen.

És nem, nem lehet pisiléssel biztosítani, hogy ne legyen.

[link] (a teljes tanulmány elolvasása után kiderül, hogy többszöri vizelés után is megismételték a mintavételt, és még úgy is találtak életképes hímivarsejteket)

2015. júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Ezt nem tudtam. Viszont a párommal 15 éve úgy csináljuk. hogy csak a végén húzok óvszert, és soha nem volt nem kívánt terhessége. Viszont mindkét gyerek egyből összejött, amikor úgy döntöttünk, hogy legyen.
2015. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!