Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon nagy szükségem lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy szükségem lenne a véleményetekre, illetve segitségetekre. Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem akartam elvesziteni a szüzességem idő előtt, megakartam várni az erre megfelelő személyt, akivel szerelemből történik meg. Ez sikerült is, két héten belül fél évesek leszünk, július hatodikán történt meg az első együttlét, ekkor volt a peteérésem első napja. Óvszerrel védekeztünk, mindkettőnknek ez volt az első alkalom. Az óvszert felhelyeztük (ekkor még azt hittük szakszerüen). Semmi probléma nem volt vele, teljesen fel volt húzva, a vége kicsit felkunkorodott a tövénél, de nagyon körültekintően, óvatosan csináltuk, nem is gyorsan, mert kicsit fájt. Misszionárius pózban próbáltuk ki először, a csipőmet picit feltoltam a kellemesebb hatás érdekében. Ezt igy folytattuk egy negyed órán, húsz percen keresztül, majd kiakartuk próbálni, hogy milyen hogyha ráülök. Nem mozogni rajta, csak ráülni. Abban a pillanatban, ahogy elkezdtem ráülni (nagyjából 3-4 centi mélyen lehetett bennem), hallottunk egy csattanást, a gumi kiszakadt, azonnal ki is vette, és nem folytattuk tovább se másik gumival, se gumi nélkül. Számomra mindig is nagyon érzékeny pont volt a terhesség, a legnagyobb rémálmom, hogy a megfelelő védekezés ellenére idő előtt teherbe esek. Július 24-én kell megjönnie, a tünetek a hatodik-hetedik hétben jelentkezhetnek, 9 nap telt el az együttlét óta. Hallottam már számtalanszor, hogy egy lányba beleélveztek nem is egyszer, peteérés kellős közepén, hogy a megszakitásos módszert választották, és hogy nem védekeztek, mégse estek teherbe. Tudom, hogy ez személyfüggő, de szerintetek mennyi a leirtak alapján arra az esély, hogy kerülhetett az előnedvvel együtt annyi életképes spermium belém azalatt a pár másodperc alatt, hogy teherbe essek. Vettem tesztet, de azt az elmaradó menstruáció utáni első napon érdemes legelőször használni,(rendszertelen a menzeszem) Normális válaszokra számitok, nagyon ideges vagyok, kérlek segitsetek! 18/L

2015. júl. 15. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem vagy terhes.

De ha tényleg a megfelelő személyt találtad meg, akkor nyilván súlyos probléma, de nem tragédia, ha mégis terhes lennél... 44 éves vagyok, és nagyon sok olyan nőt ismerek, aki 20 éves kora körül teherbe esett, és kétségbe voltak esve, hogy tönkretették az életüket. Most ők a legboldogabb szülők, huszonéves nagy gyerekükkel boldogok, és sokkal sikeresebbek, mint mások, mert 24-25 éves korukra már túl voltak a kisgyerek nevelésén, mehettek egyetemre, és építhették a karrierjüket.

2015. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy teherbe estél így. A megszakításos védekezésnek az igazi veszélye az, hogy nem kellő időben veszik ki. Sokszor azt gondolja a férfi, hogy időben kihúzta, közben már előbb jött az első adag, mint ahogy maga az orgazmus érzése.

Ha közelében sem volt, nem valószínű. Nyilván nem zárható ki azért.

2015. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Habár nyilván nem 100%, hogy nem lettél terhes, de szerintem emiatt ne aggódj. Ahogy leírtad, szerintem minden rendben lesz. 9 nap alatt még amúgy se kimutatható nagyon a terhesség, de szerintem ne félj és várd meg, hogy megjön. Ha nagyon stresszelsz, akkor két hét után, reggel tesztelj megint. Amúgy a gumi legtöbbször akkor szakad így szét, ha nem hagytok helyet a makk fölött és rászorítjátok, vagy ha fellevegősödik. Ami viszont valószínűbb lehet, hogy nem voltál elég nedves, amin síkosítóval lehet segíteni.
2015. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
minden lehetséges az életben :)
2015. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem nem élvezett beléd a párod,mikor elszakadt az óvszer.


Van némi esély, de ha július 6-án történt,akkor tesztet csinálni még nem érdemes július 27-éig. Szóval 2 hét múlva tesztelj,még akkor is, ha jelentkezik vérzésed.

2015. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem nem vagy terhes! No para! S az hogy azt érzi a megfelelő személlyel vesztette el az nem azt jelenti, hogy gyereket is akar!
2015. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, bizok benne hogy nem lesz semmi :(
2015. júl. 17. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Na lett valami? Drukkoltam ám érted! Én, és egy barátnőm is hasonló cipőben járunk. Azzal nyugtatnak, hogy azért nem annyira/olyan egyszerű teherbe esni. Én még hozzá durván fel is fáztam. Szuper.
2015. aug. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!