Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízhazó a Jangee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízhazó a Jangee fogamzásgátló tabletta? Esett már valaki teherbe a szedése alatt?

Figyelt kérdés
3 hónapja kezdtem el szedni fogamzásgátlót. Nem pont ezt irta fel az orvosom, de a gyógyszertárban nem volt az a tipus, így ezt adták, mert ugyan olyan az összetétele. Előtte volt egy vetélésem, igy nagyon figyeltem h 1db se maradjon ki. Pontosan szedem, viszont a vérzésem azóta nagyon rendszertelen. Az első 15 napig tartott, Ergam cseppeket irtak fel akkor. A második (az első levél után) 3napos volt, a harmadik amolyan köztes vérzés volt, a 2. levél 11. db-ja után jött meg, és egészen az utolsó db-ig megvolt (10 napig) Akkor nem hagytam emiatt 7 napos szünetet, egyből szedtem a kövi levéllel. Most, pénteken szedtem be a 3. levél utolso tabiját és még nem jött azóta. Szerdán megyek orvoshoz, de addig is érdekelne... Lehet, hogy terhes vagyok???
2015. júl. 20. 10:37
 1/1 anonim válasza:
Szia! Lehet már ott kezdődött a probléma , hogy nem azt a fajta fogamzásgátló tablettát szeded amit felírtak. Minden fogamzásgátló más, hiába hasonló az összetétele, mindenkinek másképp reagál a szervezete az egyes gyógyszerekre. A 7 napos szünetet mindig meg kell hagyni, hogy a ciklusod beálljon. Akkor is ha véreztél előtte vagy nem. Miből gondolod, hogy terhes lennél? Az orvos többet tud mondani :)
2015. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!